We wtorek, piątego listopada, uczniowie klasy 3TI odwiedzili Stary Cmentarz w Jarosławiu i zapalali znicze na grobach żołnierzy, ofiar Katynia, powstańców styczniowych oraz zmarłych nauczycieli szkoły. W ten sposób uczcili pamięć tych, którzy odeszli i pozostaną na zawsze w naszych sercach.
Opiekunowie: Jadwiga Hołówka, Monika Fudali
