Godziny dostępności

t – godzina dostępności realizowana w każdy pełny parzysty tydzień miesiąca.

Nazwisko i imiędzieńgodzinadzieńgodzina
Baran Ireneuszpiątek13:00 – 14:00
Bednarz Małgorzataponiedziałek7:30 – 8:00poniedziałek14:45 – 15:15
Benesz Monikawtorek10:30 -11:30
Bereza Jadwigawtorek11:30 – 12:00piątek13:10 – 13:40
Blok Agnieszkaponiedziałek7:30 – 8:00piątek7:30 – 8:00
Bulińska Agnieszkapiątek14:45-15:45
Czerkas Krzysztofwtorek15:00 – 15:30środa15:00 – 15:30
Czerkas Magdalenawtorek13:10 – 14:10
Czyż Piotrponiedziałek16:35-17:05czwartek14:50 – 15:20
Dębicki Robertwtorek13:10 – 13:40środa13:10 – 13:40
Drabik Piotrpiątek12:30-13:00piątek10:10-10:40
Dyrda Jarosławśroda12:05 – 13:05
Dziankowska Annapiątek11:30 – 12:30
Feszczyn Korneliapiątek14:00 – 15:00
Folwarczny Andrzejwtorek7:30 – 8:00czwartek7:30 – 8:00
Fudali Monikaśroda8:00 – 9:00
Gilowski Mariuszczwartek16:30 – 17:00piątek11:30 – 12:00
Gliniak Krystianwtorek11:20-12:20
Gonciarz Mateuszponiedziałek16:25 – 17:25
Górecki Adamponiedziałek14:50-15:20piątek14:00 – 14:30
Grzesik Łukaszśroda9:40 – 10:40
Guziewicz Grzegorzczwartek12:30 – 13:00piątek11:30 – 12:00
Hołowacz Marekśroda14:45 – 15:15czwartek9:00 – 9:30
Hołówka Jadwigawtorek14:00 -15:00
Iwanow Kingaczwartek16:25 – 17:25
Kaplita Marzenaśroda10:30 – 11:30
Knap Krzysztofczwartek9:40 – 10:40
Kobyliński Leszekpiątek9:40 – 10:10piątek11:30 – 12:00
Korecki Damianponiedziałek7:30 – 8:00wtorek7:30 – 8:00
Kożak Tomaszponiedziałek10:30 – 11:30
Krasicka Danutaponiedziałek14:50 – 15:20wtorek16:40 – 17:10
Kulnianin Zofiawtorek9:40 – 10:10środa10:40 – 11:10
Kutyła Wiesławśroda11:30 – 12:30
Lach Katarzynapiątek14:00-14:30czwartek12:20-12:50
Łyczakowska Dorotaponiedziałek7:30 – 8:00piątek9:40 – 10:10
Maciałek-Budyńczuk Agataponiedziałek11:30 – 12:00poniedziałek13:10 – 13:40
Meder Piotrwtorek13:20 – 13:50środa12:30 – 13:00
Noga Damianśroda16:20 – 17:25
Nycz Bartoszponiedziałek11:30 – 12:30
Okarmus Marekponiedziałek7:30 – 8:00środa7:30 – 8:00
Olchowy Annaponiedziałek9:40 -10:10poniedziałek16:25 – 16:55
Ostrowska Agataponiedziałek15:00 – 15:30środa15:00 – 15:30
Ożyło Andrzejśroda10:25 – 11:25
Pietruch Mariaśroda14:00 – 15:00
Pilek Beatapiątek13:45-14:45
Pióro Annawtorek8:50 – 9:20piątek13:10 – 13:40
Poczekajło Agnieszkaponiedziałek7:30 – 8:00piątek12:20 – 12:50
Podobińska Agnieszkaczwartek14:00 – 15:00
Przybylska Lidiapiątek7:30 – 8:30
Przystasz Piotrczwartek12:00 – 13:00
Pszon-Ziegelheim Annaponiedziałek10:45 – 11:15środa7:30 – 8:00
Puszkarz Januszponiedziałek14:00 – 14:45
Rokoszyńska Monikawtorek13:10 – 13:40piątek13:10 – 13:40
Różańska Dorotawtorek14:50-15:35środa10:40 – 11:25
Ruman Annaśroda10:45 – 11:15czwartek17:30 – 18:00
Rydzik Monikawtorek13:10 – 13:40piątek9:40 – 10:10
Skupień Mariuszwtorek7:30 – 8:00środa7:30 – 8:00
Socha Anetaśroda12:00 – 13:00
Tomaszewski Adamponiedziałek15:00 – 16:00
Turoń Tomaszpiątek14:00 – 15:00
Tutka Arturpiątek14:00 – 15:00
Warecki Przemysławwtorek9:00 – 9:30czwartek13:30 – 14:00
Włoch Joannaczwartek7:30 – 8:00piątek15:00 – 15:30
Wójcik Piotrwtorek11:30 – 12:00czwartek11:30 – 12:00
Wrońska Joannaśroda12:00 – 13:00
Zając Annaśroda9:45 – 10:15czwartek15:45 – 16:15
Zięba Wiesławśroda11:00- 12:00
Żołyniak Krzysztofponiedziałek7:30 – 8:00poniedziałek13:20 – 13:50
Skip to content