Kolejny rok i kolejne stypendia oraz nagrody dla uzdolnionej młodzieży ZSTiO Jarosław. Podczas uroczystej gali w Dębicy (30.10.2024), młodzież ZSTiO odebrała z rąk Marszałka województwa podkarpackiego, stypendia i nagrody dla najlepszych, w ramach programu „Nie zagubić talentu”. Wśród uhonorowanych znaleźli nasi programiści, informatycy, „samochodziarze”: Karolina Łakomy, Mateusz Kiełt, Tobiasz Liszka, Adrian Gamracy, Gabriel Bajsarowicz, Kacper Kąfera, Jakub Stęchły, Jakub Mazurkiewicz, Stanisław Stanowski, Patryk Olech, oraz absolwenci szkoły; Mateusz Skupień, Bartłomiej Pieczek. Wszystkim składamy serdeczne gratulacje, życząc realizacji osobistych planów!
