Pożegnanie Pana Rysia

23 czerwca Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna pożegnały „Pana Rysia” – jak zwykliśmy zwracać się do naszego kolegi – wieloletniego szkolnego konserwatora. Pan Rysiu przepracował z wielkim oddaniem w „Mechaniku” 40 lat, za co składamy Mu serdeczne podziękowania i życzymy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia