Podopieczni schroniska w Orzechowcach potrzebują naszego wsparcia. Tradycyjnie, od kilku lat, nasza społeczność szkolna aktywnie działa na rzecz bezdomnych zwierząt. Rozpoczynamy więc zbiórkę środków, które przeznaczymy na zakup potrzebnych rzeczy dla schroniska.
Przypominamy, że ubiegłoroczna akcja zakończyła się sukcesem. Zgodnie z prośbą opiekunów ze schroniska w Orzechowcach nasza społeczność ufundowała dwie duże, ocieplane budy dla psów. Ponadto zakupiliśmy potrzebne w codziennym użytkowaniu miski i smycze.
Przyłącz się do tegorocznej akcji, pomaganie ma moc!
Koordynatorzy akcji: Maria Pietruch, Katarzyna Lach, Agnieszka Podobińska
