Mikołajkowe Mistrzostwa ZSTiO w Piłkarzykach

3 grudnia odbyły się „Mikołajkowe, Drużynowe, Mistrzostwa szkoły w Piłkarzykach”. W rywalizacji wystartowały reprezentacje 10 klas. (ITe, ITp, IITe, IITp, II Ti, IIITm, IVTp, IVTi, VTa, VTs). Zręcznościowe zmagania wyłoniły najlepsze zespoły klasowe.

  • I miejsce – „Mistrzostwo ZSTiO Jarosław”, zdobyli uczniowie z klasy 4Tp (technik programista) w składzie: Maciej Ruszel, Marek Wańcio, Krystian Dusiło).
  • II miejsce: klasa III Tm (Szymon Sęk, Jakub Wojtaszek, Filip Konrad).
  • III miejsce: klasa 5Ta (Wiktor Warchoł, Hubert Homa, Hubert Kawalec).
  • IV miejsce: klasa. IVTi (Aleksandra Hryń, Michał Flis, Jarosław Nyczaj).

Dziękujemy za udział, dobrą zabawę i emocje. Gratulujemy najlepszym !