Zapraszam Was (osoby zainteresowane), do udziału w kolejnym, szybkim Konkursie Fotograficznym pt. „Niepodległość – Patriotyzm”. Pod tym pojęciem kryją się patriotyczne uroczystości, wydarzenia, barwy narodowe, miejsca pamięci, ludzie, historia i wszelkie inne osobiste wizje i pomysły. Interpretacja tematu zależy od Państwa wyobraźni. Tak, to prawda podobnie jak ostatnio, zachęcam Was do wspólnej zabawy wraz z uczniami. Może ktoś w ramach jesiennego spaceru i nadchodzących świąt patriotycznych, zdecyduje się na udział. Przy tej okazji, raz jeszcze dziękuję nauczycielom, którzy uczestniczyli w „fotografii jesiennej”. Bardzo miło było wspólnie z uczniami podsumować konkursową twórczość. Prace przesyłamy na adres: mechanik.jaroslaw@gmail.com. Najlepsze fotografie uhonorujemy pamiątkowymi dyplomami, promocją, a w przyszłości wspólnym plenerem.
Na fotografie czekamy do 17 listopada (niedziela).
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 🙂
