Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

Akademia techniczna dla uczniów z ZSTiO.

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu w dniu 24.11.2022r. zostało zorganizowane szkolenie z diagnostyki układów klimatyzacji stosowanych w pojazdach samochodowych, dzięki któremu 15 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz 5 uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych uzyskało uprawnienia do diagnostyki i naprawy układów klimatyzacyjnych w pojazdach.

Konferencja MŁODZI O KLIMACIE 2022

„Słuchanie głosu nauki jest naszą jedyną szansą na dalszą - jakże piękną! - podróż przez Kosmos na statku kosmicznym Ziemia. Jednak gdy klimat zbytnio się zmieni (sorry…), statek będzie mknął nadal, już bez nas jako pasażerów. Nie mamy drugiej planety - musimy uratować tę jedyną.”.

Czytamy w Apelu Klimatycznym Naukowców koordynowanym przez WWF Polska

Święto Niepodległości w ZSTiO

Dnia 10. listopada 2022 społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu im. Stefana Banacha w Jarosławiu uczestniczyła w obchodach 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zaproszenie do XXX Olimpiady Informatycznej

Ministerstwo Edukacji i Nauki, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej jeszcze raz serdecznie zapraszają Uczniów Państwa Szkoły do startu w XXX Olimpiadzie Informatycznej, organizowanej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

?>