Wynajem lokalu użytkowego

Ogłoszenie w sprawie możliwości składania ofert na wynajem lokalu użytkowego przeznaczonego na sklepik szkolny w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Absolwenci Banacha podczas „Alei Maturzystów”

W czwartek, 23 czerwca 2022r. wicedyrektor szkoły, Joanna Czyż wspólnie z przedstawicielami naszych tegorocznych absolwentów – Marzeną Kotowską i Damianem Kobylińskim wzięli udział w uroczystej „Alei Maturzystów” i zasadzili kolejne drzewo, reprezentujące uczniów liceów i techników z naszego rejonu, którzy w 2022 roku napisali egzamin dojrzałości.

Wyniki

Wyniki z egzaminu maturalnego oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie są do odebrania w pok. nr 4 - monitoring na partnerze budynku głównego szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 8-14. Dokumenty zostaną wydane po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość lub z imiennym upoważnieniem.

Indeksy na wszystkie uczelnie wyższe

💥Laureaci 🏆
Olimpiady Innowacji i Wynalazczości