VOCABULARY CHALLENGE 2024 – znamy wyniki!

17 maja 2024r. w ZSTiO Jarosław odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego pt. „Vocabulary Challenge 2024”. Do rywalizacji przystąpiło 28 uczniów. Przedstawiamy zwycięzców:

I miejsce- Marcin Danicki z kl. 2 Tp

II miejsce- Maciej Potaś z kl. 2 Tp

III miejsce- Mateusz Kiełt z kl. 2 Tp

Ze względu na wysoki poziom rywalizacji, wyróżnionych zostało aż trzech uczniów: Filip Piękoś z kl. 2Tp, Gabriel Bajsarowicz z kl. 4Tp oraz Michał Kłos z kl. 2Tp. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wysiłek włożony w przygotowania do konkursu.

Szczególne podziękowania płyną do głównego sponsora nagród- Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek, który po raz kolejny ufundował zwycięzcom atrakcyjne nagrody w postaci voucherów do Empiku. Dziękujemy również Radzie Rodziców przy ZSTiO oraz wydawnictwu Oxford za dodatkowe gadżety oraz vouchery dla uczniów.

Należy zaznaczyć, że lokalni przedsiębiorcy doceniają naszych uczniów widząc w nich potencjalnych pracowników, zwłaszcza w dziedzinie automatyki i programowania, dlatego też nie szczędzą pieniędzy na nagrody. Jako szkoła czujemy się wyróżnieni, że firmy zabiegają o naszych uczniów już na etapie szkoły.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego: p. Monika Benesz, p. Katarzyna Lach oraz p. Agata Maciałek- Budyńczuk.