Cisco Technical Schools Uczniowie ZSTiO Jarosław zanurzają się w świat technologii w firmie Cisco

Uczniowie ZSTiO Jarosław zanurzają się w świat technologii podczas wizyty w firmie Cisco Kraków
W dniu 16.04.2024, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu Technik Informatyk oraz Technik Programista mieli niezwykłą okazję – odwiedzili siedzibę jednego z globalnych gigantów technologicznych, firmę Cisco, w ramach programu Cisco Technical Schools.
Wizyta ta była nie tylko inspirującym doświadczeniem, ale również otworzyła drzwi do przyszłych możliwości zawodowych dla młodych entuzjastów technologii. Podczas pobytu w firmie Cisco, uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, z których firma jest znana na całym świecie.
Jednym z głównych celów wizyty było poznanie programów edukacyjnych, takich jak Cisco Networking Academy, które pomagają młodym ludziom rozwijać umiejętności niezbędne do pracy w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach, warsztatach i dyskusjach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży.
Podczas wizyty uczniowie mieli również okazję zobaczyć, jak wygląda praca w dynamicznym środowisku technologicznym. Z bliska obserwowali pracę zespołów inżynieryjnych nad nowymi rozwiązaniami, co pozwoliło im lepiej zrozumieć proces tworzenia zaawansowanych technologii.
Dla wielu uczniów wizyta w firmie Cisco była inspirującym doświadczeniem, które otworzyło im oczy na szeroki zakres możliwości, jakie oferuje dziedzina technologii informacyjno-komunikacyjnych. Wielu z nich wyraziło chęć pogłębienia swojej wiedzy w tej dziedzinie i rozpoczęcia kariery zawodowej związanej z technologią.
Wizyta w firmie Cisco była nie tylko wyjątkową okazją dla uczniów ZSTiO Jarosław do zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie technologii, ale również krokiem w stronę budowania mostów między światem edukacji a biznesem. Dzięki takiemu rodzajowi współpracy młodzi ludzie mają szansę lepiej przygotować się do przyszłej kariery zawodowej, a firmy takie jak Cisco mogą pozyskać nowe talenty i świeże spojrzenie na swoje innowacyjne projekty.
Szczególne podziękowania należą się Pani Annie Czacharowskiej-Rybkowskiej oraz Panu Michałowi Kilarowi z Cisco Kraków za niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm w organizacji wizyty uczniów ZSTiO Jarosław w siedzibie firmy.
Dzięki starannemu przygotowaniu i profesjonalnemu prowadzeniu prezentacji, warsztatów i dyskusji, umożliwili uczniom zgłębienie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz perspektyw zawodowych w branży IT.
Oczywiście! Szczególne podziękowania należą się również wszystkim pracownikom Cisco Kraków za ich serdeczne przyjęcie i zaangażowanie podczas wizyty uczniów ZSTiO Jarosław w siedzibie firmy.
Pracownicy Cisco Kraków otworzyli drzwi swojego środowiska pracy, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją z młodymi adeptami technologii.
Ich profesjonalizm, życzliwość i chęć dzielenia się wiedzą sprawiły, że uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi specjaliści IT na jeden dzień.
Podziękowania dla pracowników Cisco Kraków niech będą wyrazem naszej wdzięczności za ich zaangażowanie w edukację techniczną młodego pokolenia oraz za inspirację, którą przekazali uczniom ZSTiO Jarosław. Ich otwartość i życzliwość sprawiły, że ta wizyta była niezapomnianym przeżyciem, które na pewno zostanie z uczniami na długo.
Opiekunowie uczniów Marek Hołowacz, Przemysław Warecki, Piotr Drabik