Uczeń ZSTiO w Jarosławiu zdobywa trzecie miejsce w europejskim konkursieYOUNG CAR MECHANIC 2024

Jakub Mazurkiewicz  uczeń 3 klasy technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, odniósł wielki sukces zdobywając III miejsce w konkursie samochodowym „YOUNG CAR MECHANIC 2024”

Young Car Mechanic to europejskie wydarzenie adresowane do uczniów techników i branżowych szkół samochodowych. Jego celem jest promowanie pozytywnego wizerunku zawodu mechanika samochodowego, wymiana doświadczeń oraz odkrywanie młodych talentów w dziedzinie mechaniki i mechatroniki pojazdowej.

Polska edycja konkursu skupia 11 najlepszych uczniów ze szkół samochodach w Polsce, którzy  po trudnych eliminacjach zakwalifikowali się do finału.

Jakub, reprezentujący naszą szkołę, wykazał się doskonałymi umiejętnościami praktycznymi i ogromną wiedzą motoryzacyjną zdobytą w szkole co zapewniło mu tytuł laureata.

Gratulujemy Jakubowi osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwoju zawodowym!