Głosowanie publiczności w projekcie uczniów „Solve for Tomorrow” zespół nr 117

Uczniowie potrzebują naszego wsparcia! Ich praca, ich pasja, ich wysiłek – wszystko to prowadzi do tego momentu! Teraz proszą nas o wsparcie w głosowaniu publiczności w ramach finału konkursu Solve for Tomorrow organizowanego przez firmę Samsung. Nasze głosy są kluczowe, aby mogli osiągnąć swój cel, czyli stworzenia aplikacji nawigacyjnej dla osób z niepełnosprawnościami! Dziękujemy za każdy oddany głos!

Link do głosowania: solvefortomorrow.pl/zespol-szkol-technicznych-i-ogolnoksztalcacych-im-stefana-banacha-w-jaroslawiu/

Drużyna, która razem osiąga nieprawdopodobne rzeczy – uczniowie klasy 4Tp! Ale teraz potrzebują naszego wsparcia, aby osiągnąć kolejny sukces! Dlatego prosimy Was o zagłosowanie na nich. Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie publiczności na najlepszy projekt biorący udział w konkursie Explory. Wejdźcie w link: https://2024.explory.pl/products/u09lfqp1s3u6wq8. Wybierzcie zespół nr. 117 i oddajcie głos. Każde kliknięcie się liczy i będziemy za nie bardzo wdzięczni.

Dziękujemy za wsparcie!
Vladyslav Buriachok 4Tp