Reprezentacja ZSTiO zajęła IV miejsce w prestiżowym konkursie pt. „Elektronika, by żyło się łatwiej!”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły, Adrian Gamracy oraz Mateusz Skupień, odnieśli sukces podczas Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Elektronika, by żyło się łatwiej”, zdobywając tytuły finalistów i zajmując IV miejsce w rywalizacji.

Konkurs odbył się na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, gdzie nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i wiedzę z zakresu szeroko pojętej techniki. To ważne wydarzenie zgromadziło uczestników z różnych szkół ponadpodstawowych, w tym liceów o profilach matematyczno-fizycznych i politechnicznych, a także techników kształcących się m.in. w zawodach technik elektronik, mechatronik, informatyk, programista czy automatyk.

To ogromne osiągnięcie, które potwierdza zaawansowaną wiedzę i umiejętności naszych podopiecznych. Serdecznie gratulujemy Adrianowi i Mateuszowi tego znakomitego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów w ich zawodowej drodze. Dziękujemy również firmom Simens i KAMAMI za wsparcie i ufundowanie nagród dla laureatów i finalistów konkursu, co dodatkowo podkreśla znaczenie ich osiągnięć.