Program „Młode Kadry” dla Jarosławskiego MECHANIKA

W ostatnich dniach w naszej szkole odbyła się uroczysta ceremonia podpisania umowy współpracy między szkołą, a renomowaną firmą Inter Cars S.A. w ramach programu „Młode Kadry”.

Sygnatariuszami umowy byli Dyrektor ZSTiO, Pan Adam Tomaszewski oraz przedstawiciel firmy Inter Cars S.A., Pan Tomasz Nazar. Obaj podpisali dokument, który zapoczątkuje nową erę współpracy, mającą kluczowe znaczenie dla rozwoju ZSTiO.

Program „Młode Kadry” to inicjatywa stworzona przez Inter Cars SA, której celem jest partnerska współpraca ze szkołami, w ramach której szkoły zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. To nie tylko inwestycja w technologię, ale przede wszystkim inwestycja w wiedzę i umiejętności przyszłych mechaników. Dla uczniów ZSTiO to szansa na łatwiejszy start w życiu zawodowym, wsparcie w udziale w olimpiadach wiedzy oraz możliwość odbycia praktyk i staży w renomowanych firmach branżowych.

Dzięki tej współpracy nasza szkoła otwiera nowe możliwości rozwoju dla uczniów, umożliwiając im zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia, które będą miały istotne znaczenie w ich przyszłej karierze zawodowej.

Wierzymy, że ta inicjatywa przyniesie wiele korzyści zarówno dla szkoły, jak i dla młodych osób zainteresowanych rozwojem w branży motoryzacyjnej.