#SpeedBenchy_Challenge – zawody z druku 3D – zgłoś się!

W dniach 27-29 listopada 2023 odbędzie się w naszej szkole #SpeedBenchy_Challenge wydarzenie zorganizowane przez Mateusza Kuźniarowskiego i Filipa Piękosia polegające na jak najszybszym i jak najdokładniejszym wydruku łódki Benchy. Nie musisz umieć drukować lub przygotowywać model do wydruku! Nasze zawody to przede wszystkim zabawa i możliwość poznania druku 3D bliżej. Swoją ofertę kierujemy do uczniów Technikum (klasy 1 -5) oraz Branżowej Szkoły I Stopnia! Jesteś maturzystą i nie masz czasu? To nie problem, oferujemy specjalnie dla Ciebie płynne terminy! Opisz nam jakie są Twoje wymagania, a my postaramy się załatwić resztę.

Jak wziąć udział? Wystarczy że wyślesz maila na adres speedbenchychallenge@edupartyzant.pl zawierający Twoje imię i nazwisko, klasę, maila korespondencyjnego oraz napiszesz kto jest wychowawcą Twojej klasy, a następnie zgłosisz się zgodnie z wyznaczoną godziną w dniach konkursu! Przewidujemy wspaniałe nagrody!

Rozstrzygnięcia wyzwania dokonamy 30.11.2023 podczas Szkolnego Festiwalu E(X)PLORY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH,

Mateusz Kuźniarowski, Filip Piękoś.