Grammar Challenge 2023- znamy wyniki!

24 maja 2023r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego pt. „Grammar Challenge 2023”. Do gramatycznej rywalizacji przystąpiło 22 uczniów z klas 1-3.
Pragniemy przedstawić zwycięzców:
I miejsce – Gabriel Bajsarowicz z kl. 3 Tp
II miejsce – Mateusz Kiełt z kl. 1 Tp
III miejsce – Tobiasz Liszka z kl. 3 Tp
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wysiłek włożony w przygotowania do konkursu! Wielkie podziękowania płyną również do głównego sponsora nagród Zakładu Usług Technicznych Jerzy Kunzek, który ufundował zwycięzcom vouchery do Empiku 🤩💵💲oraz pamiątkowe pendrive’y dla pozostałych uczestników. ☺️ Dziękujemy również wydawnictwu Oxford i Pani Joannie Szymańskiej za drobne gadżety dla naszych uczniów. ☺️ Dla takich nagród warto przystąpić do walki! I cóż… następna rywalizacja gramatyczna już za rok! 🇬🇧🎯🏅Koordynatorką konkursu była p. Katarzyna Lach, nauczycielka języka angielskiego.

Do gramatycznej rywalizacji przystąpiło 22 uczniów z klas 1-3.
Pragniemy przedstawić zwycięzców:
I miejsce – Gabriel Bajsarowicz z kl. 3 Tp
II miejsce – Mateusz Kiełt z kl. 1 Tp
III miejsce – Tobiasz Liszka z kl. 3 Tp
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wysiłek włożony w przygotowania do konkursu! Wielkie podziękowania płyną również do głównego sponsora nagród Zakładu Usług Technicznych Jerzy Kunzek, który ufundował zwycięzcom vouchery do Empiku 🤩💵💲oraz pamiątkowe pendrive’y dla pozostałych uczestników. ☺️ Dziękujemy również wydawnictwu Oxford i Pani Joannie Szymańskiej za drobne gadżety dla naszych uczniów. ☺️ Dla takich nagród warto przystąpić do walki! I cóż… następna rywalizacja gramatyczna już za rok! 🇬🇧🎯🏅Koordynatorką konkursu była p. Katarzyna Lach, nauczycielka języka angielskiego.

Skip to content