Sukces Mateusza w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Miło nam poinformować, że Mateusz Skupień, uczeń klasy 4Ti, kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Sukces Mateusza podkreśla, że jest on uczniem który nie tylko pogłębia wiedzę ściśle techniczną, branżową w zakresie obranego przez siebie kierunku kształcenia, ale również rozwija swoje pasje i zainteresowania historyczne.
Etap okręgowy odbył się 21 stycznia br. w Rzeszowie. Organizatorem Olimpiady, dla uczniów szkół średnich, jest Stowarzyszenie Edukacyjno – Oświatowe COPTIOSH w Białymstoku. Celem Olimpiady jest pogłębianie wiedzy na temat szeroko rozumianego zakresu nauczania przedmiotu historia. Służy również kształtowaniu i promowaniu postaw patriotycznych wśród młodzieży. Opiekunem ucznia jest mgr Jadwiga Hołówka.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content