godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n


Miejsce IMIE NAZWISKO SZKOŁA SUMA WSZYSTKIEGO
1 Beniamin Jędrychowski I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 52
2 Przemysław Jabłecki I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 48
3 Mateusz Kubicki I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 47
4 Paweł Lipiór II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu 42
5 Michał Kilian II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu 39
6 Adam Wątroba IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Rzeszowie 39
7 Rafał Ćwiek Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 39
8 Sebastian Sobolewski Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu 33
9 Mateusz Milo II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli w Rzeszowie 32
10 Jakub Sajda Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 31
11 Jakub Zakonek IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Rzeszowie 31
12 Damian Fedorowicz Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 31
13 Damian  Sobolewski I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu 30
14 Andrzej Kołakowski I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu 29
15 Wojciech Kud IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Rzeszowie 27
16 Mateusz Magryś Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu 25
17 Jakub Mazur Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 22
18 Kajetan Walawski Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku 21
19 Kacper Sidor Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie  21
20 Witold Zięba Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 21
21 Arkadiusz Jabłoński Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 21
22 Bartłomiej Wacko Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 21
23 Karol Wójcicki Zespół Szkół nr 1 w Rzeszowie 20
24 Albert Kanak Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 20
25 Mateusz Gigoń Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu 19
26 Aleksander Siwoń Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych w Jarosławiu 18
27 Karol Saj Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie 18
28 Adrian Cywiński Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku 18
29 Dawid Ziemiński Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie  16
30 Mateusz Czopik Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku 15
31 Kamil Wilk Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 14
32 Tomasz Staroń Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku 14
33 Ilona Nietrzeba Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie 13
34 Mateusz Schab Zespół Szkół nr. 4 Dębica 13
35 Sebastian  Kubik Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku 13
36 Andrzej Kasica Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 12
37 Adrian Szynal Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu 12
38 Mirosław Wiącek Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 10
39 Przemysław Sebzda Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu 10

    bip2