godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

Wyniki Konkursu Wiedzy Technicznej dla Gimnazjum 23.03.2017

 

Miejsce IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA ID PKT Czas pisania
1 Filip Rożnowski Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 78597c 24  
2 KAMILA UNDAS Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy 632dc0 19  
3 Katarzyna Sworst Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku s06e083s 21  
4 Robert Higgins Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku c92bd9 19  
5 Szymon Pupka Gimnazjum Publiczne im. Ks. B. Markiewicza w Pruchniku 7d4e2b 21  
6 Szymon Kwolek Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie cddd7b 24  
7 Jakub Porcja Gimnazjum nr 1 w Nisku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 955045 19  
8 Julia Siry Gimnazjun nr 4 w Zespole Szkół nr 2 w Mielcu 11cade 21  
9 Damian Wołczyk Zespół Szkół w Łukawicy Gimnazjum 70d563 22  
10 Julia Krysiak Publiczne Gimnazjum nr 2 im.ks.Stanisława Konarskiego w Jarosławiu 65916c 15  
11 Marek Patrzałek Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle 1e30aa 18  
12 Kamil Husak Gimnazjum nr 1 im.Grzegorza z Sanoka w Sanoku a05c5b 20  
13 Krzysztof Malata Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy ecade7 16  
14 RADOSŁAW CACAŁA Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy 98627 19  
15 Mariola Cyran Gimnazjun nr 4 w Zespole Szkół nr 2 w Mielcu 4fc581 21  
16 Aleksander Gaweł Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 6de336 20  
17 Szymon Marszałek Gimnazjum w Zagórzu 48d6d2 19  
18 KAMIL Miśkowiec Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle c8cdc6 20  
19 Szymon Sulisz Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy 6f667b 15  
20 Filip Domański ZSO nr 4 w Rzeszowie - Gimnazjum nr 7 im Króla Jana III Sobieskiego 104a45 21  
21 Kasper Kornak Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie e7274e 20  
22 Jakub Kołosiński Gimnazjum Katolickie w Stalowej Woli eb7fe4 20  
23 Jakub Ulrych Zespół Szkół nr 5 w Rzeszowie, Gimnazjum nr 13 faa5f4 22  
24 Zuzanna Zarzyka Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku a8161a 19  
25 Kamil Ciećka Zespół Szkół w Łukawicy Gimnazjum 0ccfdc 17  
26 Wojciech Stawarz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie 57f7ea 20  
27 Mateusz Olech Publiczne Gimnazjum nr 1 im.św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu 9f64eb 16 0:10:34
28 Weronika Ząbek Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej 145735 16 0:13:21
29 Rafał Powroźnik Zespół Szkół w Gniewczynie 433823 19  
30 Zuzanna Heller Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej 06e592 17  
31 Olga Synowiecka Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej e11c99 18  
32 Dalia Adamowicz ZSO nr 4 w Rzeszowie - Gimnazjum nr 7 im Króla Jana III Sobieskiego cc23aa 19  
33 Czernicki Piotr Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy c75825 18  
34 Kamil Portka Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach d342c3 16  
35 Grzegorz Kozyra Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku 625081 21  
36 Rafał Majchrowicz Zespół Szkół w Korczowej 1154c5 14  
37 Grzegorz Uriasz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie im. Mikołaja Kopernika 4f9462    
38 Krzysztof Grądalski Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie im. Mikołaja Kopernika 57140f    
39 Michał Zygarowicz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie im. Mikołaja Kopernika 86cf17    
40 Nikodem Koc Gimnazjum nr 1 w Nisku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7bda8a    
41 Paweł Jaśkowiec Gimnazjum nr 1 w Przeworsku c50364    

    bip2