godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n


Od nowego roku 2017 rozpoczynamy rekrutację do projektu unijnego POWER VET „Europejska jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu”. Realizację projektu rozpocznie grupa 10 uczniów z klas drugich o specjalności technik pojazdów samochodowych i technik cyfrowych procesów graficznych, która weźmie udział w marcu 2017 w dwutygodniowych praktykach zawodowych w Niemczech. Praktyki odbędą się w 2 grupach po 5 uczniów, w 2 terminach; 06. - 17.03 i 20.03.-31.03. 2017r.
Wyjazd jest bezpłatny, ponieważ podróż, zakwaterowanie, wyżywienie , ubezpieczenie i opłata za praktyki są zapewnione w ramach projektu. Zainteresowanych uczniów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia, który w nowym roku pojawi się na naszej stronie.
Kolejne wyjazdy w ramach projektu unijnego POWER VET przewidziane są na czerwiec 2017. Są to praktyki zawodowe dla klas drugich w Anglii i Niemczech. Szczegóły później na stronie.

    bip2