godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

W dniach od 17 do 21 października uczniowie z klasy 4TP (Monika Brzuchacz, Emanuela Kwaśniak, Marcin Jaskólski, Jakub Półtorak, Kinga Mazerant, Marzena Maciałek, Aleksandra Zielińska, Krystian Tomaszewski oraz Jarosław Siry) pod kierunkiem p. Moniki Benesz pracowali nad nakręceniem teledysku, który zgłoszony został do konkursu organizowanego przez Telewizję TVN. Jako statyści, w stworzenie teledysku zaangażowali się również uczniowie klasy 3TM, 4TM oraz 1TE. Po starannej selekcji wszystkich nakręconych scen, materiał został poddany obróbce i montażowi.

Efekt końcowy można zobaczyć

<<zobacz>>

Teledysk bierze udział w pojedynku o nagrodę główną, jaką jest sprzęt edukacyjny dla szkoły o wartości 20 000 zł oraz.... koncert Dawida Kwiatkowskiego! 8 listopada na stronie szkoła.tvn.pl będzie można sprawdzić, czy dzieło naszych uczniów zakwalifikowało się do II etapu konkursu, w którym 12 wybranych teledysków będzie walczyło o głosy internautów, którzy wybiorą najlepszy clip. Wyniki głosowania i szczęśliwych zwycięzców poznamy 17 listopada.

Trzymajmy kciuki!!!

    bip2