Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Tytuł Laureata i Złoty Indeks dla naszego ucznia!

W Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w II edycji Konkursu na Najlepszego Ucznia Rzeczypospolitej Polskiej „Uczeń z Pasją”.

Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół średnich wszystkich typów, którzy posiadają dobre wyniki w nauce, a ponadto wyróżniają się znaczącymi osiągnięciami wykraczającymi poza program nauczania, jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.
Mateusz Skupień, uczeń klasy trzeciej kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał III miejsce i status Laureata w tym prestiżowym Konkursie. Doceniając znakomite osiągnięcia, pasję i aktywność Mateusza przyznano mu „Złoty Indeks” ufundowany przez władze Wyższej Szkoły Humanitas
w Sosnowcu.
Mamy nadzieję, że obecne osiągnięcia będą owocować również w przyszłości. Serdecznie gratulujemy!