Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

XII olimpiada tenisa stołowego

W dniu 22.05.2011 r w Rokietnicy odbyły się powiatowe eliminacje XII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12.06.2011 r. w Łańcucie.

Celem olimpiady było:

• upowszechnienie Sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin.
  • aktywizacja wszystkich środowisk w uprawianiu Sportu a szczególnie wiejskich i małomiasteczkowych
  • popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny Sportu, możliwej do uprawiania w każdych warunkach

Uczestnikami olimpiady mogli być wszyscy chętni za wyjątkiem zawodników, którzy w bieżącym, bądź poprzednim sezonie rozegrali przynajmniej jeden mecz w rozgrywkach III lub wyższej ligi tenisa stołowego. Dawało to szansę tym wszystkim, którzy w tenisa grają amatorsko.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów:

• Leja Arkadiusz- w kategorii 17-19 lat (urodzeni w latach 1991-1993)
  • Iwański Grzegorz- w kategorii 14-16 lat ( urodzeni w latach 1994-1996)

Obydwaj panowie po zaciętych grach wygrali wszystkie swoje pojedynki i zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a tym samym zdobyli przepustkę do finału wojewódzkiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

?>