Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

 

8.00 – uroczysta Msza św. w Jarosławskiej Kolegiacie. Po Mszy św. wszyscy uczniowie klas pierwszych spotykają się o godz. 9.15 w JOKIS (Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki), plac Mickiewicza 6, tam nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, następnie przechodzą do szkoły, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami wg podanego poniżej harmonogramu:

* Harmonogram spotkań wychowawców z uczniami klas pierwszych

Klasa

Wychowawca

Sala

TECHNIKUM

I TE /technik elektronik/

Marek Okarmus

19 I piętro

I TI /technik informatyk/

Marek Hołowacz

23 II piętro

I TP /technik programista/

Przemysław Warecki

33 III piętro

I TM /technik mechanik/

Monika Rydzik

17 I piętro

I TG /technik grafiki i poligrafii cyfrowej/

Monika Fudali

16 I piętro

I TS /technik pojazdów samochodowych/

Piotr Czyż

35 III piętro

I TT /technik teleinformatyk, technik automatyk/

Damian Korecki

34 III piętro

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

I BS /mechanik pojazdów samochodowych/

Piotr Przystasz

21 II piętro

I BK /kierowca mechanik/

Dorota Różańska

22 II piętro

I BE /elektromechanik pojazdów samochodowych/

Adam Górecki

26 II piętro

 

Klasy programowo starsze godz. 8.00 Msza św. w Jarosławskiej Kolegiacie, spotkania w szkole około godziny 9.00 wg poniższego harmonogramu

* Harmonogram spotkań wychowawców z uczniami klas starszych

Klasa

Wychowawca

Sala

II TE

I. Baran

19 /w zastępstwie Z.Kulnianin/

II BS

J. Bereza

W15

II BE

D. Krasicka

W3

II TS

M. Skupień

W5

II TP

J. Włoch

W18

II TI

J.Hołówka

21

II TG

A.Bulińska

37

III BE

A.Zając

W2

III BS

A.Podobińska

25

III TA

A.Poczekajło

23

III TP

A.Pszon – Ziegelheim

24

III TI

D.Łyczakowska

17

III TC

A.Ruman

W12

III TS

M.Czerkas

16

IV GM

A.Tutka

W16

IV GC

M.Pietruch

26

IV GR

M.Kaplita

33

IV GI

P.Drabik

35

IV TI

M.Bednarz

22

IV TC

B.Pilek

34

IV TA

J.Puszkarz

W20

IV TM

M.Benesz

W11