Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Rok Zerowy z AGH w „Mechaniku”, czyli studia coraz bliżej

Z myślą o naszych uczniach, głównie tegorocznych maturzystach odpowiedzieliśmy na ofertę Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i zgłosiliśmy akces realizacji w szkole kursów przygotowawczych, czyli Roku Zerowego z AGH.

Ich celem jest pogłębianie, doskonalenie i popularyzacja wiedzy z zakresu nauk ścisłych, przede wszystkim: matematyki i fizyki,
W ramach współpracy z tą prestiżową uczelnią rozpoczęliśmy realizację zajęć. Na dobry początek wystartowała matematyka. Zajęcia realizowane są na terenie szkoły. Prowadzi je nasz nauczyciel Marek Hołowacz wspierany przez pracowników AGH. Kurs, obejmujący 30 godzin lekcyjnych, jest doskonałym sposobem na lepsze przygotowanie się uczniów do egzaminu maturalnego a także do podjęcia w przyszłości studiów technicznych

?>