• Reka 3D wykonana na drukarkach. Otrzymalismy laboratorium przyszlosci od Ei System

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

Tak działa Kwawu, bo to jest ten model ręki 3D, tak działa projekt społeczny Szczęście z plastiku.

Ręka posiada mechanizmy, które ułatwiają wykonywanie prac dziecku lub osobie dorosłej. Ma kilka pozycji ustawienia kąta chwytu. Ma mozliwosci mechanicznego zablokowania chwytanego przedmiotu. Nie jest to wyrób medyczny i rodzice odbierają to od nas na wlasną odpowiedzialnosc.

Lilka tutaj pierwszy raz zaklada tą ręke i wydaje sie, że jest do niej już przyzwyczajona. To, że siadła na rower w tym samym dniu to nikt się nie spodziewał. Chce podziękować temu kochanemu szkrabowi i jego rodzicom za odwage.
W kolejce sa kolejne dzieci i mlodziez.
Reke wykonal Michal Meszko, wolontariusz e-nable Polska i uczen klasy 4 Gm.
Chlopak ksztalci sie w zawodzie technik mechanik w ZSTiO w Jaroslawiu.
Przy przygotowaniu reki jak zwykle pomagal dr Krzysztof Grandys nasz Wielki Mentor z e-Nable Polska.
Druk 3D to moc, ogranicza nas tylko wyobraznia , Ei System dzieki za plastik Spectrum i drukarki Banach3D. To na nich wykonalismy niektore HB elementy reki.
Zarzad Ei System i Ania Kosinska, dziekujemy
#druk3D #banach3D