Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Program Razem Bezpieczniej

Współpraca z Policją

W ramach realizacji Programu „Razem bezpieczniej” nawiązana została przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących współpraca z KPP w Jarosławiu. Przedsięwzięcia, podjęte w ramach współpracy to:

„DRUGIE ŻYCIE - czyli jednoaktówka z życia i nieżycia Rysia”

W ramach programu „Razem bezpieczniej” Wiem więcej, żyję dłużej i bezpieczniej – stop narkomanii w powiecie jarosławskim, w piątek 11 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się spektakl Teatru Maska z Krakowa pt. „DRUGIE ŻYCIE - czyli jednoaktówka z życia i nieżycia Rysia”.

„Nie zmarnuj swojego życia”

W dniu 08.11.2019 r. w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020, realizowanego pod hasłem „Wiem więcej, żyję dłużej i bezpieczniej – stop narkomanii w powiecie jarosławskim” odbył się koncert profilaktyczny zespołu RYMcerze pt. ”Nie zmarnuj swojego życia”.

Żywa biblioteka

W środę, 18.września, w godzinach 8.00 – 14.45 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyły się spotkania dla społeczności uczniowskiej w ramach „Żywej biblioteki”, prowadzone przez pana Marcina Tyburczy z Fundacji Latarnia.

Warsztaty dla uczniów ZSTIO w ramach programu Razem Bezpieczniej

We wrześniu w ramach programu Razem Bezpieczniej, projekt „Wiem więcej, żyję dłużej i bezpieczniej – stop narkomanii w powiecie jarosławskim” w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha odbyły się warsztaty dla uczniów. Warsztaty zostały zrealizowane w 31. oddziałach klasowych (31 oddziałów po 4 godz. lekcyjne).

W ZSTiO zakończono realizację programu „WIEM WIĘCEJ, ŻYJĘ DŁUŻEJ I BEZPIECZNIEJ - STOP NARKOMANII W POWIECIE JAROSŁAWSKIM”

Dnia 27.11.2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Jarosławiu odbyła się konferencja podsumowująca realizowany w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu program „Wiem więcej, żyję dłużej i bezpieczniej – stop narkomanii w powiecie jarosławskim” w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020”.