Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Mikołajkowa pomoc oraz wolontariat WOŚP

Zachęcamy do włączenia się w akcje charytatywne.

Dla chętnych do kwestowania w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kompletujemy listę wolontariuszy z naszej szkoły. Prosimy o podanie swoich danych osobowych, doniesienie zdjęć (można też zrobić, jeśli ktoś nie posiada) dziś, tj. 28.11.2017 wtorek o godz. 14.00 jest organizowane szkolenie dla wolontariuszy. Więcej informacji u pedagoga.

Mikołajkowa pomoc

Rozpoczynamy przedmikołajkową zbiórkę gier, zabawek, słodyczy, przyborów szkolnych oraz innych artykułów, potrzebnych dzieciom.

Zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną, przynosząc w dniach zbiórki 29.11. - 05.12.2017 r. w/w rzeczy. Warto przyglądnąć się temu, co w domu mamy, a leży od dłuższego czasu bezużyteczne, może akurat przyda się komuś.

Pedagog szkolny, Samorząd Uczniowski