Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki I etapu KWT z dnia 4.03.2022

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Wiedzy Technicznej

 

Lp Nazwisko Imię Nazwa szkoły z której uczeń pochodzi Miejscowość  Nazwisko i imię opiekuna grupy Punkty
1 Fila Witold Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. bpa Wojciecha Tomaki Trzebownisko Beata Chlebowicz 37
2 Lauzer Kamil Szkoła podstawowa w Brzeźnicy im. Jana Pawła 2 Brzeźnica Sławomir Sulisz 37
3 Sanecki Seweryn Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 Brzeźnica Sławomir Sulisz 36
4 Rusin Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy Brzeźnica Sławomir Sulisz 34
5 Panek Kinga Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy Brzeźnica Sławomir Sulisz 34
6 Wójcik Martyna Publiczna Szkoła  im. Jana Pawła II Brzeźnica Sławomir Sulisz 33
7 Marszałek Marek Szkoła Podstawowa im. Św Królowej Jadwigi w Dydni Dydnia Szul Piotr 32
8 Gil Kamila Publiczna szkoła imienia jana pawła ll Brzeźnica Sławomir Sulisz 32
9 Kamińska Nikola Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu Jarosław Władysława Macnar 31
10 Juśko Oliwia PSP Huta Krzeszowska Huta Krzeszowska Anna Powęzka 31
11 Worosz Michał szkoła podstawowa w swilczy swilcza Cezary Zagajewski 31
12 Łonyszyn Martyna Szkoła Podstawowa nr 2 Sanok Anna Dmitrzak 31
13 Pawłowska Zuzanna PSP w Hucie Krzeszowskiej Huta Krzeszowska Anna Powęzka 30
14 Hanejko Wojciech Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego Tryńcza Chajec Jolanta 29
15 Sroka Bartosz SP Sieniawa Sieniawa Dorota Pich 29
16 Bochniarz Zofia Szkoła Podstawowa nr 2 Sanok Anna Dmitrzak 29
17 Paluch Franciszek Zespół Szkół im.Anny Jenke w Rogóżnie Rogóżno Barbara Szajnar 29
18 Kolczak Paweł SP Sieniawa Sieniawa Dorota Pich 28
19 Telega Bartosz Szkoła Podsawowa nr. 1 w Jarosławiu Jarosław Władysława Macnar 28
20 Partyka Anna Szkoła Podstawowa im.kpt. Władysława Ważnego Sośnica Ireneusz Soja 28
21 Krysiak Patrycja SP Radymno Radymno Radziejowska Agnieszka 28
22 Dudzic Emilia Zespół Szkół im. Anny Jenke w Rogóżnie Rogóżno Barbara Szajnar 28
23 Paradiuk Aleksander Szkoła Podstawowa nr. 2 Sanok Anna Dmitrzak 27
24 Tadla Mikołaj Szkoła Podstawowa  nr 1 im. św. Królowej Jadwigi Jarosław Władysława Macnar 27
25 Styka Piotr Szkoła podstawowa w Świlczy Świlcza Cezary Zagajewski 27
26 Słabak Maciej Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. Radymno Sowa Edyta 27
27 Stafiej Szymon Zespół Szkół im. Anny Jenke w Rogóżnie Rogóżno Barbara Szajnar 27
28 Łuc Patryk Szkoła Podstawowa nr11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu Jarosław Barbara Balicka-Nepelska 27
29 Szal Maksymilian Zespół Szkół im. Anny Jenke Rogóżno Barbara Szajnar 27
30 Dudzic Oliwia Zespół Szkół im. Anny Jenke Rogóżno Barbara Szajnar 26
31 Piętka Malwina SP.Radymno Radymno Agnieszka Radziejowska 26
32 Ryfa Oliwia SP w Gniewczynie Łańcuckiej Gniewczyna Łańcucka Jolanta Chajec 26
33 Sokołowska Emilia Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni Dydnia Szul Piotr 26
34 Wiśniewski Jakub Zespół Szkół im. Anny Jenke Rogóżno Barbara Szajnar 26
35 Pacyniak Maciej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. bpa W. Tomaki Trebownisko Beata Chlebowicz 26
36 Turek Aleksander SP w Laszkach Laszki Bara Stanisław 26
37 Sopyła Klaudia Szkoła Podstawowa w Laszkach Laszki Bara Stanisław 26
38 Bykowski Bartłomiej Zesół Szkół w Stępinie Stępina Błażejowski Waldemar 26
39 Nowak Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Brzeźnica Sławomir Sulisz 26
40 Kyrcz Jadwiga Szkoła Podstawowa nr. 2 Sanok Anna Dmitrzak 25
41 Wołoszyński Michał Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu Jarosław Barbara Balicka - Nepelska 25
42 Danek Wiktoria Zespół Szkół w Stępinie Stępina Błażejowski Waldemar 25
43 Trześniowski Oskar Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. bpa. W Tomaki Trzebownisko Beata Chlebowicz 25