Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Trójwymiarowy Świat Matematyki - wyniki

06.04.2022r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu o godz. 11:00 odbędzie się uroczysta gala online dotycząca podsumowania jedenastej edycji konkursu matematyczno-plastycznego „Trójwymiarowy Świat Matematyki – domy na kółkach.”

Osoby nagrodzone i wyróżnione będą mogły odbierać nagrody w dniach 07 - 13.04.2022r. w bibliotece szkolnej w godz. od 8:00 do 17:00.
Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z powiatu jarosławskiego, przeworskiego, lubaczowskiego i przemyskiego. W tym roku zadanie konkursowe polegało na wykonaniu modelu domu na kółkach, składającego się z przestrzennych figur geometrycznych.
Nagrody sfinansował oraz patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Jarosławskiego pan Stanisław Kłopot.
Uczestnicy konkursu oceniani są w dwóch kategoriach wiekowych. W każdej kategorii wiekowej przyznawane są 1, 2 i 3 miejsce oraz dziesięć wyróżnień.

miejsce

imię i nazwisko

uczeń/uczennica

klasa

szkoła

opiekun

1

Sebastian Wojtowicz

uczeń

3

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Iwona Szkoła

2

Wiktoria Szwajczak

uczennica

3

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Iwona Szkoła

3

Julia Duda

uczennica

3

Filialnej Szkoły Podstawowej w Kidałowicach

Małgorzata Skupień

w

Mikołaj Jamrozik

uczeń

1

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Anna Bielec

w

Kacper Pieszko

uczeń

1

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Barbara Rut

w

Adrian Dymek

uczeń

1

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Barbara Rut

w

Natalia Kuźma

uczennica

1

Filialnej Szkoły Podstawowej w Kidałowicach

Ewa Szepelak

w

Fabian Duda

uczeń

1

Filialnej Szkoły Podstawowej w Kidałowicach

Ewa Szepelak

w

Grzegorz Tomaszewski

uczeń

3

Szkoły Podstawowej Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu

Beata Czerwińska

w

Nina Szymańska

uczennica

3

Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

Katarzyna Sycz

w

Piotr Gradowski

uczeń

2

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Maria Karpińska

w

Aleksandra Błaszczak

uczennica

2

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Maria Karpińska

w

Milena Ciołek

uczennica

2

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Maria Karpińska

1

Kacper Maślanka

uczeń

7

Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II  w Zarzeczu

Barbara Pawłowska

2

Milena Kuźma

uczennica

7

Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu

Dorota Lis

3

Szymon Danicki

uczeń

5

Szkoły Podstawowej Nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Anna Zielińska

w

Natalia Pawłowska

uczennica

5

Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II  w Zarzeczu

Barbara Pawłowska

w

Paweł Kubicki

uczeń

7

Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II  w Zarzeczu

Agnieszka Więcek

w

Karina Stadnik

uczennica

6

Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Tuczempach

 Joanna Hawryłko

w

Szymon Frendo

uczeń

4

Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Rozborzu Długim

Jolanta Kter

w

Oliwia Kalicka

uczennica

7

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

 Renata Puszyńska

w

Marek Kapłon

uczeń

5

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

 Renata Puszyńska

w

Kamil Gwóźdź

uczeń

7

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

 Renata Puszyńska

w

Mateusz Pytlowany

uczeń

5

Szkoły Podstawowej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

 Renata Puszyńska

w

Łukasz Owarzany

uczeń

5

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Olszanach

Joanna Suliba

w

Angelika Owsięga

uczennica

8

Szkoły Podstawowej w Birczy

Edward Kubicki