Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Dyktando z języka niemieckiego

W dniu 13 czerwca 2011 roku odbyło się w naszej szkole dyktando z języka niemieckiego. Potyczki ortograficzne odbywają się już kolejny rok w naszej szkole. Tegorocznym tematem dyktanda były różne formy wypoczynku wakacyjnego.

Uczniowie klas pierwszych liceum zmierzyli się z tegorocznym tekstem dyktanda. Dzięki udziałowi w tym konkursie rozwinęli w dużym stopniu przede wszystkim umiejętności pisania w języku obcym, jak i poszerzyli znacznie zakres znajomości słownictwa, struktur gramatyczno-leksykalnych.

Laureatką tegorocznego dyktanda okazała się uczennica klasy 1 Lb Ewa Pałęga.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

?>