Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Kolejne zmagania naszej drużyny „The Saltus Myth” w Kantonie w Rzeszowie

Kolejne zmagania naszej drużyny „The Saltus Myth” w Kantonie w Rzeszowie

Dnia 28 kwietnia w Rzeszowie odbyły się kolejne zmagania drużyn, które dostały się ścisłej czołówki etapu Turnieju Trójgamicznego.

W tej grupie jest również drużyna „The Saltus Myth” z naszej szkoły. Obecnie zadaniem drużyny jest realizacja pomysłu na grę wideo. Tworzona gra ma nie tylko bawić ale i uczyć. Nasi uczniowie podczas ostatniego już spotkania w Kantonie w Rzeszowie aktywni uczestniczyli w warsztatach tematycznych, konsultacjach ze specjalistami i mogli pochwalić się postępami w projektowaniu swojej gry. Trzymamy za nich kciuki i życzymy najwyższych miejsc na podium.