Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

GALA FINAŁOWA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TRÓJGAMICZNEGO

W dniu 15 czerwca 2022r odbyła się w Warszawie Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Trójgamicznego.

W finale brała udział drużyna „The Saltus Myth”, która przez cały rok pod okiem specjalistów szkoliła się i tworzyła swoją grę komputerową.

W skład drużyny wchodzili: 

  • M.Trojniak,
  • J.Mielniczek,
  • D.Podrzutek,
  • B.Pieczek,
  • M.Batiuk,
  • E.Kopciuch,
  • S.Półtorak,
  • J.Płocica,
  • K.Kołodziej,
  • T.Liszka

Na gali drużyny zajmowały miejsce uwzględniając swoje kantony, kantony ze względu na rozmieszczenie w Polsce i w całym kraju. W kantonie Rzeszów nasza drużyna zdobyła drugie miejsce, w kantonie południowym (Rzeszów, Kraków, Katowice) miejsce 4, a w rankingu ogólnopolskim miejsce 17. Była to ciężka praca godząc obowiązki szkolne i dodatkową pracę nad grą przez cały rok szkolny, z drugiej strony bogate doświadczenie, które chłopcy zdobyli. Na gali prezentowane były wszystkie projekty gier z całej Polski i oceniane przez specjalistów. Chłopcy już maja pomysł i chęci na następną edycję. Mamy nadzieję, że następnym razem będzie to miejsce na podium.