Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Dni Otwarte Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Szanowni Dyrektorzy Szkół Ponadpodstawowych,

serdecznie zapraszamy Państwa wraz z przyszłorocznymi maturzystami i nauczycielami na Jesienne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza, które odbędą się w dniach 29-30 września 2022 r. w związku z organizowanymi Targami Edukacyjnymi (tzw. Rzeszowski Salon Maturzystów) przez naszą uczelnię wspólnie z Wydawnictwem Edukacyjnym Perspektywy Press.

https://salonmaturzystow.pl/2022/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=34&Itemid=219

W trakcie wydarzenia uczniowie będą mogli doświadczyć praktycznych aspektów nauki w kilku laboratoriach. Będą również mogli uczestniczyć w warsztatach praktycznych (m.in. z zakresu towaroznawstwa, zastosowania eye-trackingu i analiz kryminalistycznych) oraz zapoznać się z korzyściami studiowania na kierunkach studiów: zarządzanie, finanse i rachunkowość, logistyka, bezpieczeństwo wewnętrzne, inżynieria procesów biznesowych. Budynek S (siedziba naszego Wydziału) znajduje się pomiędzy bud. V(w którym odbywać się będą wykłady dla uczniów) a bud. O, w którymzlokalizowane będą stoiska promocyjne szkół wyższych (trasa wycieczkiw linii prostej). Prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie zainteresowania wizytąna naszym Wydziale w ramach Jesiennych Dni Otwartych (najlepiej do dnia27 września z podaniem orientacyjnego czasu wizyty).

Adres naszego Wydziału: al. Powstańców Warszawy 10, 35-959 Rzeszów.

Osoby do kontaktu - Prodziekani ds. Kształcenia:
dr inż. Paweł Dobrzański tel. +48 510 795 057 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Justyna Stecko tel. +48 509 829 436 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na Wydział Zarządzania PRz w godzinach 9:00-15:00.

z poważaniem,
dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz
Dziekan Wydziału Zarządzania PRz