Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Absolwenci Banacha podczas „Alei Maturzystów”

W czwartek, 23 czerwca 2022r. wicedyrektor szkoły, Joanna Czyż wspólnie z przedstawicielami naszych tegorocznych absolwentów – Marzeną Kotowską i Damianem Kobylińskim wzięli udział w uroczystej „Alei Maturzystów” i zasadzili kolejne drzewo, reprezentujące uczniów liceów i techników z naszego rejonu, którzy w 2022 roku napisali egzamin dojrzałości.

Uroczystość odbyła się toż przed zakończeniem roku szkolnego na terenie kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. W księdze pamiątkowej uczestnicy tego podniosłego wydarzenia złożyli swoje podpisy. „Aleja Maturzystów” to pomysł i projekt prof. dr. hab. Krzysztofa Rejmana, rektora jarosławskiej uczelni. Lipa ma stać się symbolem nauki, symbolem pamięci młodych ludzi, którzy w danym roku szkolnym przystąpili do egzaminu dojrzałości, symbolem współpracy lokalnego środowiska oświatowego. Z wielką przyjemnością dołączamy do tej inicjatywy.
Więcej informacji o wydarzeniu