Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

3 Tp w Ogólnopolskim Konkursie Wocabee

Od 21.10 do 21.11.2022 klasa 3 Tp bierze udział Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego.

Wocabee to innowacyjna aplikacja pomagająca klasie 3 Tp w procesie nauki słownictwa w języku niemieckim. Przez miesiąc uczniowie wypełniają pakiety słownictwa przygotowane przez nauczycielkę j. niemieckiego p. Zofię Kulnianin. Aplikacja nie wymaga dużego wysiłku, a jest skuteczna, działa online na każdym urządzeniu, takim jak komputery, tablety czy smartfony. WocaBee korzysta ze sztucznej inteligencji i dostosowuje się do każdego ucznia. Aplikacja ewaluuje, które słówka sprawiają problemy i dostosowuje swoje zachowanie w celu zapewnienia lepszych rezultatów. Wocabee potrafi nawet głośno odczytać słówka, dzięki czemu uczniowie mogą nauczyć się poprawnej wymowy.

?>