Sukces Pawła Potery z 4 Ti w Międzynarodowym Konkursie J.Niemieckiego -„Jugend schreibt Gedichte” (Młodzież pisze wiersze)

 
Miło nam poinformować, że nasz uczeń klasy 4 Ti Paweł Potera zajął 3.miejsce w Międzynarodowym Konkursie Literackim „Jugend schreibt Gedichte” (Młodzież pisze wiersze). Jest to kolejny już sukces Pawła, który rok temu zajął 2. miejsce. Wręczenie nagród odbyło się 16 września 2023 w Berlinie.
    Międzynarodowy Konkurs Literacki „Jugend schreibt Gedichte” (Młodzież pisze wiersze) dofinansowany  jest przez pełnomocniczkę Rządu Federalnego d.s. Kultury i Mediów, Polski Instytut Kultury oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie jak i prywatnych sponsorów. Projekt współfinansowany ze środków polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych za pośrednictwem Ambasady RP w Berlinie. Projekt powstał przy współpracy z Polskim Towarzystwem Szkolnym „Oświata” oraz Domem Poezji (Haus für Poesie) w Berlinie.
Serdecznie gratulujemy!
Skip to content