KONKURS – „Wolność, Tomku w swoim domku”

Konkurs plastyczny pt. „Wolność, Tomku w swoim domku” rozstrzygnięty 🎨
Celem konkursu była popularyzacja twórczości Aleksandra Fredry, patrona Miejskiej Biblioteki
Publicznej w Jarosławiu, aktywizacja czytelnicza i kulturalna dzieci i młodzieży szkół powiatu jarosławskiego oraz prezentacja dziecięcej i młodzieżowej twórczości plastycznej. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom i rodzicom za wysiłek i zaangażowanie włożone w przygotowanie uczniów biorących udział naszym konkursie.
WYNIKI:
W kategorii uczniowie szkół średnich w konkursie plastycznym „Wolność Tomku w swoim domku”.

– I miejsce: Seweryn Kruk – Klasa 4TC
– II miejsce (ex aequo): Wiktoria Grzeszczak – Klasa 2TG
– II miejsce (ex aequo): Wiktoria Krajowska – Klasa 2TG
– III miejsce: Martyna Kret – Klasa 2TG
– Wyróżnienie: Natalia Drabik – Klasa 2TG
– Wyróżnienie: Aleksandra Kubas – Klasa 2TG

Przygotowanie uczniów do konkursu: Krzysztof Knap.
Wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac konkursowych możemy podziwiać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Gorąco zachęcamy😊 uroczyste rozdanie nagród i wręczenie dyplomów nastąpiło:
* 8 maja o godz. 12.00 dla uczniów szkół średnich
* 9 maja o godz. 11.00 dla uczniów szkół podstawowych
w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. ks. Jakuba Makary 1 w Jarosławiu.