Informatycy, programiści oraz teleinformatycy z tytułami laureatów i finalistów

W dniach 13-14 maja w Lublinie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Okręg Podkarpacki reprezentowali uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik informatyk – Mateusz Skupień, technik programista – Karolina Łakomy i Patryk Harasik oraz technik teleinformatyk Kamil Fedor. Po dwudniowych zmaganiach obejmujących zadania praktyczne, nasi uczniowie uzyskali tytuły laureatów oraz finalistów olimpiady zdobywając odpowiednio:

  • BLOK TELETECHNICZNY – I miejsce Mateusz Skupień i tytuł laureata, Kamil Fedor tytuł finalisty z zakresu informatyki i teleinformatyki,
  •  BLOK PROGRAMISTYCZNY – V miejsce Karolina Łakomy i tytuł laureata, Patryk Harasik tytuł finalisty z zakresu tworzenia, znajomości oraz testowania oprogramowania.

Uczniowie, jako laureaci i finaliści Olimpiady uzyskali indeksy na wszystkie prestiżowe uczelnie techniczne na terenie kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content