Kolejny sukces młodych konstruktorów z Mechanika!

W siedzibie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział w Rzeszowie odbył się konkurs „Najlepsza praca własna uczniów szkół średnich”. Doskonale zaprezentowali się uczniowie z Mechanika kształcący się w zawodzie technik elektronik i technik informatyk. Młodzi konstruktorzy przedstawili dwa projekty autorskie: „Semper – urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego”, którego autorami są Filip Kiełbowicz, Mateusz Żuk i Łukasz Pytlowany oraz „Deszczówkowy detoks – badanie i wykorzystanie w codziennym życiu wody deszczowej”, autorstwa Łukasza Wilka, Mateusza Skupienia i Pawła Chapko. Oba wynalazki znalazły uznanie komisji konkursowej, zdobywając odpowiednio pierwsze i piąte miejsce. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy naszym uczniom!

Skip to content