Sukces uczniów „Mechanika” podczas rozgrywek II stopnia (etap A) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

W piątek 3 lutego 14 najlepszych uczniów naszej szkoły wybrało się wraz z opiekunami do Krakowa, gdzie na Akademii Górniczo Hutniczej odbyła się część pisemna XLVI Olimpiady OOWEE. Uczniowie zmagali się w 7 kategoriach – elektrycznej, elektronicznej, elektronice medycznej, mechatronice, automatyce, informatyce oraz teleinformatyce. Trzej nasi uczniowie zdołali pokonać konkurencję z całej Polski i dostać się do kolejnego etapu. Sukces odnieśli Łukasz Mazur i Hubert Nowak w kategorii automatyka oraz Cristian Krzeszowski w kategorii teleinformatyka – Gratulujemy!!!

Podczas uroczystego rozpoczęcia głos zabrał dyrektor naszej szkoły mgr Adam Tomaszewski, który wraz z Przewodniczącym Komitetu Głównego Olimpiady dr inż. Przemysławem Syrkiem oficjalnie rozpoczął XLVI Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Skip to content