Your IP: 54.204.129.35
2017-03-29 09:16
godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

Uzyskane w wyniku kształcenia kwalifikacje zawodowe:
• M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

W oddziale punktowane będą następujące przedmioty:
• język polski
• matematyka
• fizyka
• informatyka

Elektromechanik pojazdów samochodowych – uczniowie którzy zdecydują się wybrać ten kierunek, zdobędą wiedzę nie tylko z zakresu elektrotechniki i elektroniki samochodowej, ale również z mechatroniki, dzięki temu będą w stanie nie tylko samodzielnie zdiagnozować i naprawić nowoczesne pojazdy samochodowe, ale także poradzą sobie z większością zagadnień z pogranicza elektrotechniki i mechaniki, które nie dotyczą bezpośrednio samochodów. Ponadto, kierunek ten jest, w przypadku osób które zamierzają nadal się kształcić, doskonałym punktem wyjścia do zawodu technika mechanika pojazdów samochodowych.

Uczniowie odbywają bezpłatny kurs nauki jazdy.

Absolwent szkoły będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:
• użytkowania pojazdów samochodowych
• diagnozowania elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych
• naprawiania elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych
• kierowania pojazdami samochodowymi na poziomie umożliwiającym uzyskanie prawa jazdy kategorii B.

Elektromechanik pojazdów samochodowych znajdzie zatrudnienie w:
• Warsztatach samochodowych.
• Stacjach diagnostycznych.
• Zakładach pracy posiadających własne warsztaty samochodowe.
• Zakładach utrzymujących transport wewnętrzny, zarówno samochodowy jak i elektryczny.
• Firmach handlowych związanych z motoryzacją i elektrotechniką.

Uczniowie odbywają zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Praktycznego. Kierunek ten jest, w przypadku osób które zamierzają nadal się kształcić, doskonałym punktem wyjścia do zawodu technika pojazdów samochodowych.

bip2