godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

Konkurs muzyczny XXIV edycji Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej zapisał się wielkimi literami w historii ZSTiO im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

6. grudnia 2016 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, podczas uroczystej gali uczniowie naszej szkoły- Izabela Skrzypek oraz Jakub i Karol Olszańscy odebrali dyplomy i nagrodę za zajęcie III miejsca.
Pierwsze przesłuchania odbyły się 24. listopada, gdzie po wstępnej selekcji wybrano 25. utworów. Jury w składzie: Sławomir Andres, dziennikarz Radia Centrum oraz muzycy Łukasz Sarkowicz i Mirosław Wysokiński oceniając wykonawców podkreślili wysoki poziom muzyczny występów, a w szczególności zespołu „The Dot” reprezentowanego przez naszych uczniów.

bip2